Kolej FM Top 10

Kentin En Farklı Radyosu sloganıyla yayın yapan Kolej FM’de en çok çalan şarkıları Kolej FM Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Kolej FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Kolej FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Kolej FM Top 10 listesi - Eylül 2023

1. Buray - İstersen
2. Gülşen - Dan Dan
3. Merve Özbey - Yaş Hikayesi
4. İrem Derici - Aşk Eşittir Biz
5. Gülben Ergen - Kalbimi Koydum
6. Emre Kaya - Yapboz
7. Berkay - Sen Varsın
8. Ziynet Sali - Dağınık Yatak
9. Güliz Ayla - Bahsetmem Lazım
10. Mabel Matiz - Bir Hadise VarMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

Kolej FM, 1994 yılından bu yana yayın hayatına devam etmektedir. Türkçe ve yabancı pop müzik şarkılarına yayınlarında yer veren radyo kanalı, siyasetten uzak yayın tarzını benimsemiştir. Kayseri Merkez ,Hisarcık, Talas, Erciyes Dağı, Erkilet, İncesu, Bünyan, Gesi, Hacılar, Himmetdede, Kalaba ve Nevşehir ilçelerinde yayınları 96.9 frekansından dinlenebilmektedir.

Kolej FM Programları

  • Gül Güne Gülle
  • Şirin Şahin Karnaval
  • Maksat Muhabbet
  • Emrah’la Gayri Ciddi

Kolej FM Dinle

  • Kayseri – 96.9
  • Kolej FM resmi web sitesi
  • Android uygulaması