Radyo Mavi Top 10

Tüm zamanların en iyileri sloganıyla yayın yapan Radyo Mavi’de en çok çalan şarkıları Radyo Mavi Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Mavi şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Mavi dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Mavi Top 10 listesi - Eylül 2023

1. SALINCAK - M CECELİ & N MUHARREM
2. ERKAN OKÇU - İNSANLAR
3. CENGİZ KURTOĞLU & AŞKIN CENNETI
4. İÇİME ATA ATA BURAK &KURTULUŞ &E YAŞAR
5. AYLA ÇELİK HAKAN ALTUN - TADIM TUZUM
6. SİNAN ÖZEN - KEYFİM YERİNDE
7. MERVE ÖZBAY - KENDİNE DÜNYA
8. ÖZGÜR ALTER - DEM
9. ALİŞAN - TÜKENEÇEGİZ
10. EBRU YAŞAR - BEN BİLMEMMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

2001 yılından bu yana FM 101.9 frekansından yayın yapmakta olan radyomuz, Gebze, Yalova, Karamürsel, Gölcük, İstanbul Anadolu yakası Kartal’a kadar olan yayın ayağıyla beraber internet üzerinden dünyanın her yerinde ki dinleyicilere ulaşmaktadır. Yayın tarzımız halkın geniş bir kesimine hitap eden Arabesk, Fantezi ve Türk Halk müziğiyle vakit geçirmek isteyen herkesin kulağı bizde…

Arabesk’ in altın örnekleri, Fantezi müziğin en hit parçaları, Türk halk müziğinin Anadolu’daki motifleri ve yer yer oyun havları ile hem kentsel alanlara hem de kırsal kesime hitap eden radyomuz, tarzında eski, en yeni, en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor. Radyo Mavi yapılan araştırmalarda Kocaeli’ de en çok dinlenen radyo olma başarısını dinleyicilerle arasındaki sıkı bağa borçludur.

Radyo Mavi Programları

  • FUNDA ile SABAH GÜNEŞİ
  • ITIR - LA NAZAR BONCUĞU
  • DİLARA ile AŞKA MUHABBET
  • BAHAR'LA SEVDALI ŞARKILAR
  • SEVGİ İLE SEVGİ SELİ
  • AYSUN
  • KADİR'LE DERDE NİSPET

Radyo Mavi Dinle

  • Kocaeli – 101.9
  • Radyo Mavi resmi web sitesi
  • Radyo Mavi Android ve IOS uygulaması