Radyo Mega Top 20

Türkiye’nin Megası sloganıyla yayın yapan Radyo Mega’da en çok çalan şarkıları Radyo Mega Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Mega şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Mega dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Mega Top 20 listesi - Eylül 2019

1. BERKAY – BEN SADECE - Dinle
2. ÖZGÜN – HAYALET - Dinle
3. GRİPİN – HİÇ UTANMADAN - Dinle
4. NİL ÖZALP – BÜYÜK DELİLİK
5. SİMGE – BEN BAZEN
6. ALİŞAN – BİLİYORUM DÖNMEYECEK
7. ALEYNA TİLKİ & EMRAH KARADUMAN – YALNIZ ÇİÇEK
8. GÖKCAN SANLIMAN – AKŞAM GÜNEŞİ
9. TARKAN – ÇOK AĞLADIM
10. MABEL MATİZ – A CANIM
11. MERVE ÖZBEY – VURACAK
12. TUĞBA ÖZERK – PATRON
13. SONER SARIKABADAYI – BOZA BOZA
14. SİNAN AKÇIL – SENİ BÖYLE SEVMEDİLER
15. MUSTAFA SANDAL & EYPİO – RESET
16. SEREN SERENGİL & YAŞAR İPEK – BENİ BENİMLE BIRAK
17. NÜKHET DURU – MAVİ DÜŞLER
18. ZİYNET SALİ – DELİ DİVANENİM
19. DEMET AKALIN – CANIMA DA DEĞSİN
20. CHANCE – SENSİZLİĞE DAYANABİLİRİMMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

1994 Yılında ilk kez dinleyicilerine merhaba diyen Radyo MEGA, Türkiye’nin en eski özel radyolarından biri olmasının yanı sıra 92 noktada resmi yayın hakkına sahip olup başta İstanbul , Ankara ve İzmir olmak üzere pek çok ilde dinlenen Ulusal bir radyodur. 2007 yılında Avrupa Müzik bünyesine katılmış olan Radyo Mega “Türkiye’nin Mega’sı” sloganı ile popüler müziğin en iyileri ve en önemli sanatçılarını dinleyici ile buluşturmaktadır. Radyo Mega Deneyimli Radyocularıyla gün boyunca birbirinden eğlenceli samimi tarafsız kaliteli programlarıyla yayın yapmaktadır.

Radyo Mega Programları

  • PINARATİNG - PINAR İNANÇ AKAR
  • Radyoların Fıstığı MELTEM - MELTEM SEZENLER
  • ÇAĞATAY CAN SAKA ILE TOP 20
  • ALEYNA HORASAN
  • AYKUT IŞIKLAR
  • VE HAFTA SONU PARTİSİ!

Radyo Mega Dinle

  • İstanbul - 101.8
  • Ankara - 90.4
  • İzmir - 105.7
  • Radyo Mega resmi web sitesi