Radyo Mega Top 20

Türkiye’nin Megası sloganıyla yayın yapan Radyo Mega’da en çok çalan şarkıları Radyo Mega Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Mega şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Mega dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Mega Top 20 listesi - Eylül 2023

1. Berkay - Anladım
2. Göksel - Burda Kalayım
3. İkilem - Kördüğüm
4. Pınar Soykan - Yoktan Saydım
5. Mabel Matiz - Numaracı
6. Derya Uluğ - Nefes
7. Teoman - Renkli Rüyalar Oteli (Konser 22)
8. Elif Buse Doğan - Ziller ve İpler
9. Melike Şahin - Diva Yorgun
10. Sefo & Simge - Görmem Böylesini
11. Emir Can İğrek - Ali Cabbar
12. Tan Taşçı - Herhalde
13. Zeynep Bastık - Eyvah
14. Eda Baba feat.Mert Tunçmakas - Kaçıyorum
15. Edis & Gülşen - Sor
16. Yaşar İpek - Çakmak
17. Atakan Çelik - Son Veda
18. Buray - Olmuşum Leyla
19. Köfn - Popstar
20. Cem Belevi - Üzümlü KekimMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 40 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

1994 Yılında ilk kez dinleyicilerine merhaba diyen Radyo MEGA, Türkiye’nin en eski özel radyolarından biri olmasının yanı sıra 92 noktada resmi yayın hakkına sahip olup başta İstanbul , Ankara ve İzmir olmak üzere pek çok ilde dinlenen Ulusal bir radyodur. 2007 yılında Avrupa Müzik bünyesine katılmış olan Radyo Mega “Türkiye’nin Mega’sı” sloganı ile popüler müziğin en iyileri ve en önemli sanatçılarını dinleyici ile buluşturmaktadır. Radyo Mega Deneyimli Radyocularıyla gün boyunca birbirinden eğlenceli samimi tarafsız kaliteli programlarıyla yayın yapmaktadır.

Radyo Mega Programları

  • PINARATİNG - PINAR İNANÇ AKAR
  • Radyoların Fıstığı MELTEM - MELTEM SEZENLER
  • ÇAĞATAY CAN SAKA ILE TOP 20
  • ALEYNA HORASAN
  • AYKUT IŞIKLAR
  • VE HAFTA SONU PARTİSİ!

Radyo Mega Dinle

  • İstanbul - 101.8
  • Ankara - 90.4
  • İzmir - 105.7
  • Radyo Mega resmi web sitesi