Radyo Ritm Top 20

Erzurum’un sesi sloganıyla yayın yapan Radyo Ritm’de en çok çalan şarkıları Radyo Ritm Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Ritm şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Ritm dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Ritm Top 20 listesi - Eylül 2023

1. Sibel Can - Bil Diye Söylüyorum
2. Müslüm Gürses feat. Rubato - İsyankar
3. Derya Uluğ – Canavar
4. TARKAN – Cuppa
5. Yalın – Tatlıyla Balla
6. Buray – Kimsenin Suçu Yok
7. Aydın Kurtoğlu – Yak
8. Ozan Doğulu feat. Ziynet Sali – Yağmur
9. Emirhan Cengiz feat. Betül Demir – Hacıyatmaz
10. Gülben Ergen – Panda
11. Emre Kaya – Dın Dın
12. Ayla Celik – Altın Sarısı
13. Serkan Kaya Ft. Silva Gunbardhi Ft. Dafi – Bebeğim ( Official Audio )
14. Mümin Sarıkaya – Ben Yoruldum Hayat (Official Video)
15. İrem Derici – Gizli Sevda (Boran ALTUN Remix)
16. Ece Seçkin – Adeyyo
17. ilahi Adalet – Demet Akalin
18. Gülden Mutlu – Yatsın Yanıma
19. Sinan Akçıl – Tabi Tabi
20. Gökçe – Çık HayatımdanMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

Güzel yurdumuzun sayılı büyük şehirlerinden olan Erzurum’da;1992’den bu yana, FM 88,8 frekansından 24 Saat kesintisiz yayın yapan Radyo Ritm, “Güvenilir Haber, Kaliteli Müzik, Etkili Reklam” sloganını kendisine ilke edinmiştir. Yüz binlerce dinleyici; Radyo Ritm ’in kaliteli müzikleriyle eğleniyor, doğru haberleriyle bilgileniyor. Üretici ve satıcılar da; reklâmları konusunda, Radyo Ritm ’in “Deneyimli Reklâm Kadrosu”‘na güveniyor. Çünkü Radyo Ritm; reklâm uygulamasının stratejide öngörülen hedefe ancak doğru bir ekip ve doğru bir zamanlama ile ulaşabileceğine inandı. Reklâmcılığın bir tanıtım, iletişim, pazarlama ve satış hedefine yönelik olduğunu bildiği gibi, reklâm verene imaj ve prestij kazandırdığını da unutmadı.

Radyo Ritmin yayın çizgisini, reklâm satış hedefini bilen Erzurumlu reklâm verenin yanı sıra, Erzurum dışından da birçok seçkin firma ve reklâm ajansı, hedef kitleye hesaplı ve en kısa yoldan ulaştı. Firmaların ulusal kampanya planlamasında, hedef kitleye ulaşmasını engelleyen stratejik hatalara düşmemesi için, pilot bölge seçilen illerde uygulanan yerel kampanyalar daha çok başarıya ulaşmaktadır.

Bulunduğu ilin sosyo-ekonomik yapısını iyi bilen Radyo Ritm, bölgeye ait özellikleri de dikkate alarak, daha geniş hedef kitleye ulaşmış… Ve reklâm verenlerin satış grafiğinde gözle görülür artışlar sağlamıştır. Ticari bir zihniyetle düşünülürse; daha fazla kişiye ulaşılabilen, bir grubun, bir cemaatin, ya da bir siyasi organizasyonun himayesine girmeden halkının tümünü ayrım gözetmeden kucaklayan,“KALİTELİ” bir “RADYO Ritm”, sizi daha “İyi” tanıtır…

Radyo Ritm Programları

  • Gül İle Gül Güne
  • Şirin Şahin
  • Haber
  • Murat Akgün ile Sabah Kahvesi

Radyo Ritm Dinle

  • Erzurum – 88.8 Mhz
  • Radyo Ritm resmi web sitesi