Radyo Tempo FM Top 10

Ayrımsız Türküler sloganıyla yayın yapan Radyo Tempo FM’de en çok çalan şarkıları Radyo Tempo FM Top 10 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Tempo FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Tempo FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Tempo FM Top 10 listesi - Eylül 2023

1. Emre Altuğ - Hangimiz Tertemiz
2. Mabel Matiz - Yaşım Çocuk
3. Gülben Ergen - Sen
4. Göksel - Aşkın Yalanmış
5. Kenan Doğulu feat. Ozan Doğulu - Kız Sana Hayran
6. Tarkan - Firuze
7. Rafet El Roman&Ezo - Kalbine Sürgün
8. Ajda Pekkan & Ozan Çolakoğlu - Ara Sıcak
9. Mustafa Sandal - Tesir Altında
10. Gökhan Özen - BudalaMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

1995 yılında yayın hayatına, Karamürsel’de başlayan Tempo Fm 1999 yılında Akıncılar Medya Grubu’na dahil olmuştur. 87.9 Fm bandından yayın yapan Tempo Fm tüm Kocaeli’de dinlenmektedir.

Radyo Tempo FM Programları

  • HAYDİ HALAYA
  • DENGBEJ SAATİ
  • YEREL GÜNDEM
  • GÖNÜLDEN EZGİLER

Radyo Tempo FM Dinle

  • Kocaeli - 87.9
  • Radyo Tempo FM resmi web sitesi