Radyo Trend Top 20

Müziğin adresi sloganıyla yayın yapan Radyo Trend’te en çok çalan şarkıları Radyo Trend Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Trend şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Trend dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Trend Top 20 listesi - Eylül 2023

1. HADİSE - OLSUN
2. BURAY - YÜREKSİZ TİLKİ
3. İLYAS YALÇINTAŞ & ENBE ORKESTRASI - MECNUN
4. HANDE ÜNSAL - ÇOK SEVMEKTEN
5. MURAT BOZ - SEVGİLİM
6. MURAT DALKILIÇ - YERİN DİBİ
7. MABEL MATİZ - KAHRETTİM
8. OĞUZHAN KOÇ - HEPSİ GEÇİYOR
9. GÜLBEN ERGEN - BEN BURALARDAN GİDİCEM
10. AYDİLGE & BİROL NAMOĞLU - PARMAK İZLERİN
11. İREM DERİCİ - VAZGEÇTİM İNAN
12. CAN BONOMO - YİNE KARŞILAŞIRSAK
13. CEM BELEVİ & DERYA ULUĞ - LEYLA MECNUN
14. HANDE YENER - BOŞUNA
15. FERHAT GÖÇER - SORARLARSA
16. BERKAY - SEN YETER Kİ İSTE
17. MUSTAFA CECELİ - RÜYALARA SOR
18. ECE SEÇKİN - YASTIK
19. BURAY & ARMAN AYDIN - SENİN YÜZÜNDEN
20. EDİS - MARTILARMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

Türkçe Pop Müzik ve Yabancı Hit Müzikle iyi vakit geçirmek isteyenlere karasal olarak 104.3 frekansından Kocaeli, Gebze, Sakarya (Bir bölümü), Yalova ve İstanbul (Anadolu Yakası Kartal’a kadar) yayınlarımızı kesintisiz ve yüksek kalitede ulaştırıyoruz. Kocaeli ve çevresinde yıllardır en fazla dinlenen RADYO TREND’ in ayrıcalığını yaşamaya devam edin…

Radyo Trend Dinle

  • Kocaeli – 104.3
  • Radyo Trend resmi web sitesi
  • Android ve IOS uygulaması