Radyo Trend Top 20

Müziğin adresi sloganıyla yayın yapan Radyo Trend’te en çok çalan şarkıları Radyo Trend Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Radyo Trend şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Radyo Trend dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Radyo Trend Top 20 listesi - Ağustos 2020

1. GÜLŞEN - BİR İHTİMAL BİLİYORUM
2. RAFET EL ROMAN ft DERYA - UNUTURUM ELBET
3. SİMGE - ÖPÜCEM
4. BORA DURAN - SANA DOĞRU
5. İREM DERİCİ - TEK TABANCA
6. MEHMET ERDEM - AĞLAYAMAM
7. BURAY - AŞK BİTSİN
8. HANDE ÜNSAL - SENİ SEVER MİYDİM
9. DEMET AKALIN - BU DEFA SON
10. SONER SARIKABADAYI - TARİFİ ZOR
11. EMRAH KARADUMAN FT DERYA ULUĞ - SÜRGÜN AŞKIMIZ
12. EDİS - AN
13. İLYAS YALÇINTAŞ - BİLMECE
14. SERDAR ORTAÇ - SÜRGÜN
15. MURAT DALKILIÇ - SON LİMAN
16. TUĞBA YURT - MASAL
17. MUSTAFA SANDAL - GEL BANA
18. OĞUZHAN KOÇ - YARADANA YALVARTMA
19. ECE SEÇKİN - DİBİNE DİBİNE
20. TARKAN - KEDİ GİBİMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

Türkçe Pop Müzik ve Yabancı Hit Müzikle iyi vakit geçirmek isteyenlere karasal olarak 104.3 frekansından Kocaeli, Gebze, Sakarya (Bir bölümü), Yalova ve İstanbul (Anadolu Yakası Kartal’a kadar) yayınlarımızı kesintisiz ve yüksek kalitede ulaştırıyoruz. Kocaeli ve çevresinde yıllardır en fazla dinlenen RADYO TREND’ in ayrıcalığını yaşamaya devam edin…

Radyo Trend Dinle

  • Kocaeli – 104.3
  • Radyo Trend resmi web sitesi
  • Android ve IOS uygulaması