Star Artı FM Top 20

Gönüllerin starında müziğin starları ile beraber olacaksınız sloganıyla yayın yapan Star Artı FM’de en çok çalan şarkıları Star Artı FM Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Star Artı FM şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Star Artı FM dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Star Artı FM Top 20 listesi - Eylül 2023

1. İbrahim Tatlıses - Sen olsan içmezmisin
2. Cengiz Kurtoğlu - Sessizce
3. Ankaralı Namık - Dur Dinle
4. Ebru Gündeş - Ağlamayacağım
5. Murat Kurşun - Karaçalı
6. Arif Susam - Ölümsüz sevdim
7. Müslüm Gürses - Yazmalı Gelin
8. Mahsun Kırmızıgül - Gül Senin Tenin
9. Yıldız Tilbe - Bir benim ol
10. Özcan Deniz - Nasip Değilmiş
11. İbrahim Erkal - Sen Bana Lazımsın
12. Sinan Özen - Sana Kıyamam
13. İntizar - Ölünmüyor
14. Emrah - Yanıyor Gönlüm
15. Ümit Yaşar - Dön Bebeğim
16. Hakan Altun - Gururumla Oynama
17. Sibel Can - Sonbahar
18. Baha - Zalim
19. Orhan Ölmez - Derviş
20. Hüseyin Uğurlu - YaralandımMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

Star Artı FM Programcılar

  • Star Mix
  • Bilo Show

Star Artı FM Dinle

  • İstanbul – 98.8 MHz.
  • Star Artı FM resmi web sitesi

Star Artı FM Hakkında

Star Artı, 98.8 frekansında İstanbul ili Bağcılar ilçesi merkezli yayın yapan bölgesel bir radyodur. Gündüz programlarına ticari taksiler, minibüsler, dolmuşlarda eşlik ederken, akşam programlarını ise ciddi oranda kişisel bir dinleyici kitlesi yakından takip etmektedir.

Star Artı FM, “Gönüllerin Starı” sloganı ile İstanbul ve Marmara bölgesinde karasal yayınları canlı olarak dinlenebilmektedir. Yayın akışını arabesk ve fantazi müziğin en koyu şarkıları ile zaman zaman halk müziği eserleri oluşturmaktadır. Yeni yayın döneminde bünyesine popüler programcılar katmıştır.