Uşak Radyo Klas Top 20

Kentin En Renklisi sloganıyla yayın yapan Uşak Radyo Klas’ta en çok çalan şarkıları Uşak Radyo Klas Top 20 listesi ile sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel Uşak Radyo Klas şarkılarını artık dinlemek istediğinizde fazla vakit kaybetmeden kolayca bulabileceksiniz. Özellikle Uşak Radyo Klas dinlerken aklınızda kalan şarkıları bulmak için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Uşak Radyo Klas Top 20 listesi - Eylül 2023

1. Emrah Karaduman Ft.Murat Dalkılıç - Kırk Yılda Bir
2. Kenan Doğulu - Aşk İle Yap
3. Aynur Aydın - Günah Sevap
4. Gülşen - Dan Dan
5. Emre Kaya - Yapboz
6. Emrah Karaduman Ft.İrem Derici - Nerden Bilecekmiş
7. Demet Akalın - Pırlanta
8. Fettah Can - Delirme
9. Hande Yener - Hani Bana
10. Mabel Matiz - Sarışın
11. Edis - Olmamış Mı
12. Buray - İstersen
13. Mustafa Sandal - Ben Olsaydım
14. Betül Demir - Sana N'olmuş
15. Müge Zümrütbel - Sevgili
16. Ziynet Sali - Heves
17. Tuğba Özerk - Bu Gece
18. Levent Dörter - Hadi
19. Mustafa Ceceli - İlle De Aşk
20. Ferhat Göçer - Yıllarım GittiMuzik365 sitemizde yeni ve en çok dinlenen türkçe top 10, türkçe top 20, türkçe top 40 müzik listeleri yer almaktadır. En güncel türkçe şarkılar bu sayfada olduğu gibi sitemizde onlarca farklı türkçe top 20 listesiyle hizmetinizdedir. Türkçe top müzik listelerinde şimdilik sadece ilk 3 şarkının youtube dinleme linkleri eklenmektedir. Türkçe şarkılar listemizdeki parçaların sitemiz üzerinden indirilmesi mümkün değildir. Çeşitli müzik platformlarından veya youtube müzik indir gibi sitelerden ise kolayca dinleyebilir veya indirebilirsiniz. En güncel, yeni, sevilen ve en çok indirilen/dinlenen türkçe şarkıları Muzik365 Türkçe Müzik sayfasında kolayca bulabilirsiniz.

Uşak Radyo Klas Dinle,”Kentin en renkli Radyosu” sloganı ile yayın hayatına devam etmekte olan kanal, Uşak ilimizde 1992 yılından bu yana 92.6 FM frekansından yayın yapmaktadır.2002 yılında internet sitesini kurarak web üzerinden online dinleme imkanıda sağlamaktadır.ayrıca gelişen mobil teknolojilerinede ayal uydurarak Android ve IOS mobil dinleme platformları üzerinden daha çok dinleyici kitlesine ulaşmayı hedeflemiştir.Uşak Radyo Klas yayın akışında, türkçe pop müzik ve slow müzik türünde şarkılar çalmaktadır.

Uşak Radyo Klas Programları

  • Karnaval
  • Trending Songs
  • Maksat Muhabbet
  • Oyuncu
  • Top 20
  • Alternatif
  • Sinevizyon

Uşak Radyo Klas Dinle

  • Uşak – 92.6
  • Uşak Radyo Klas resmi web sitesi